Costa Brava

napiste
518 334 983
Po - Pá: 8.00 - 17.00
  • letní zájezdy
  •  
  •  
  • Tipy
  •  
Zadejte oblast ...
Termín: 04.05.2018 - 15.06.2018
Cestující:4
zájezdů
 
 

Costa Brava

Hodnocení95 %0100958
++++ ++++ ++++ ++++ +++-
Klienti CK LudorCosta Brava
Ověřeno: Klienti CK Ludor
Ověřeno a hodnoceno klienty, kteří byli v daném letovisku: 958
Celkový počet hodnocených ubytovacích zařízení: 257
Počasí
Doporučené ubytování v oblasti Costa Brava
Lloret de Mar - Hotel MARIA DEL MAR ***

Hotel MARIA DEL MAR ***

Costa BravaLloret de Mar
 
 

Celé pobřeží Costa Brava je dlouhé 220 km, táhne se od Blanes až po francouzskou hranici. Střídají se zde čisté písečné pláže s hrubším pískem s příkrými útesy, což dohromady vytváří symbiózu nádherných zátok. /Oblast Costa Brava je nejlepším místem pro potápění ve Španělsku. Převládá zde středomořské klima s mírnými a vlhkými zimami. Léta jsou suchá a teplá. Mezi nejznámější města pobřeží patří:/ Lloret de Mar/ – nejoblíbenější letovisko, často přezdívané Perla Costa Brava, je proslulé svými plážemi a nočním životem. Blanes/ – lázeňské městečko se starým rybářským přístavem se nachází na hranici Costa Brava a Costa Maresme. Tossa de Mar/ – nejromantičtější letovisko, najdete zde zbytky hradeb.

Tipy na výlet

BARCELONA + MONTSERRAT - návštěva horského benediktýnského kláštera Montserrat, v Barceloně prohlídka katedrály Sagrada Familia, středu města i vrchu Montjuic, okružní projížďka městem.
BARCELONA - FONTÁNY - panoramatická projížďka Barcelonou, navštěva nejvýznamnějších památek. Po setmění se rozzáří kaskáda fontán na vrchu Montjuic a představení světel, vody a hudby začíná.
WATER WORLD – celý den - vodní park Water World je umístěn nedaleko Lloretu de Mar (cca 6 km od Pinedy a Malgratu) - najdete v něm gigantické tobogány, skluzavky, různé druhy bazénů i s mořskými vlnami, „divokou řeku“, ale i restaurace, bary, dětskou zahradu, minigolf.
MARINELAND - kouzelné vodní středisko s bazény, tobogány, dětským bazénem, nezapomenutelnými představeními s delfíny a malou zoologickou zahradou.
COSTA BRAVA - lodí - celodenní výlet lodí dává skvělou příležitost poznat pobřeží Costa Brava nejen z pevniny, ale i z moře. Plavba trvá cca 1,5 hod.
STŘEDOVĚKÝ HRAD S VEČEŘÍ - středověký hrad knížat z Valltordery je položen asi 12 km od hotelů v městečku Tordera. Rytířským představením se přenesete do období před 400 lety a ocitnete se ve středověku. V průběhu večeře uvidíte turnajové ukázky „caballeros“, po jejich skončení následuje ukázka flamenca a taneční večer.
LA SIESTA DE SANTA SUSANNA - vystoupení typické španělské hudební skupiny „La Tuna“, která Vám předvede umění starošpanělských lidových písní, v průběhu večeře proběhne ukázka španělského flamenca.