Costa del Maresme

napiste
518 334 983
Po - Pá: 8.00 - 17.00
  • letní zájezdy
  •  
  •  
  • Tipy
  •  
Zadejte oblast ...
Termín: 04.05.2018 - 15.06.2018
Cestující:4
zájezdů
 
 

Costa del Maresme

Hodnocení94 %01001
++++ ++++ ++++ ++++ +++-
Klienti CK LudorCosta del Maresme
Ověřeno: Klienti CK Ludor
Ověřeno a hodnoceno klienty, kteří byli v daném letovisku: 1
Celkový počet hodnocených ubytovacích zařízení: 1
Počasí
Doporučené ubytování v oblasti Costa del Maresme
Calella - Hotel HAROMAR ***

Hotel HAROMAR ***

Costa del MaresmeCalella
 
Calella - Hotel MIAMI ***

Hotel MIAMI ***

Costa del MaresmeCalella
 
Malgrat de Mar - Hotel REYMAR PLAYA ***

Hotel REYMAR PLAYA ***

Costa del MaresmeMalgrat de Mar
 
Santa Susanna - Hotel RIVIERA ***

Hotel RIVIERA ***

Costa del MaresmeSanta Susanna
 

Mezi nejznámější města pobřeží patří: Calella/ – největší město na pobřeží Costa Maresme, se spoustou obchůdků, restaurací i nočního života, má dvě hlavní pláže – Gran a Garbi, které jsou až 70 m široké. Malgrat de Mar/ – nejseverněji položené letovisko na pobřeží Costa Maresme. Je rozděleno na dvě části – "staré město", kde žijí stálí obyvatelé, najdete zde řadu památek a romantických uliček a "nové město", ve kterém se nachází řada hotelů, barů, restaurací a diskoték. Santa Susanna/ – je spojena pobřežní promenádou, lemovanou palmami s letoviskem Malgrat de Mar.

Tipy na výlet

BARCELONA + MONTSERRAT - návštěva horského benediktýnského kláštera Montserrat, v Barceloně prohlídka katedrály Sagrada Familia, středu města i vrchu Montjuic, okružní projížďka městem.
BARCELONA - FONTÁNY - panoramatická projížďka Barcelonou, navštěva nejvýznamnějších památek. Po setmění se rozzáří kaskáda fontán na vrchu Montjuic a představení světel, vody a hudby začíná.
WATER WORLD – celý den - vodní park Water World je umístěn nedaleko Lloretu de Mar (cca 6 km od Pinedy a Malgratu) - najdete v něm gigantické tobogány, skluzavky, různé druhy bazénů i s mořskými vlnami, „divokou řeku“, ale i restaurace, bary, dětskou zahradu, minigolf.
MARINELAND - kouzelné vodní středisko s bazény, tobogány, dětským bazénem, nezapomenutelnými představeními s delfíny a malou zoologickou zahradou.
COSTA BRAVA - lodí - celodenní výlet lodí dává skvělou příležitost poznat pobřeží Costa Brava nejen z pevniny, ale i z moře. Plavba trvá cca 1,5 hod.
STŘEDOVĚKÝ HRAD S VEČEŘÍ - středověký hrad knížat z Valltordery je položen asi 12 km od hotelů v městečku Tordera. Rytířským představením se přenesete do období před 400 lety a ocitnete se ve středověku. V průběhu večeře uvidíte turnajové ukázky „caballeros“, po jejich skončení následuje ukázka flamenca a taneční večer.
LA SIESTA DE SANTA SUSANNA - vystoupení typické španělské hudební skupiny „La Tuna“, která Vám předvede umění starošpanělských lidových písní, v průběhu večeře proběhne ukázka španělského flamenca.

 
Hotely a apartmány v oblasti Costa del Maresme
CK Ludor - Hotel CAPRICI ***

Hotel CAPRICI ***

Santa Susanna
  
Hodnocení: 94 %
++++ ++++ ++++ ++++ +++-