Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Návrat nahoru
 • léto
 •  
 •  
 • Tipy
 •  
Kam chcete jet?
Zadejte oblast ...
Kdy a na jak dlouho? 30.05. - 11.07.2020 / 1 týden
Kolik osob?4 dosp.
hledat
lupa
 
 
19EMCTER

Calella - Hotel TERRAMAR ***

tisk  ludor-favorites
 • TERRAMAR01.JPG
 • TERRAMAR02.JPG
 • TERRAMAR03.JPG
 • TERRAMAR04.JPG
 • TERRAMAR05.JPG
 • TERRAMAR06.JPG
 • TERRAMAR07.JPG
 • TERRAMAR08.JPG
 • TERRAMAR09.JPG
 • TERRAMAR10.JPG
 • TERRAMAR11.JPG
 • TERRAMAR12.JPG
 • TERRAMAR13.JPG
ik-1  ik-6  ik-2  ik-10  

CHARAKTERISTIKA: hotel je postaven přímo v centru městečka Callela a nedaleko pláže. V těsné blízkosti hotelu se nacházejí obchody, restaurace a promenáda.

Užijte si skvělou dovolenou v letovisku Calella.

Ubytování: jednolůžkové pokoje a dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek.

jednolůžkové pokoje, SPR+WC, TV, klimaticace, balkon.

dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, SPR+WC, TV, klimaticace, balkon.

Postýlka: na vyžádání pro dítě do 2 let, cca 5 €/ den.

Stravování: snídaně a večeře formou švédských stolů. Možnost dokoupení plné penze, večeře formou švédských stolů.

Vybavení a služby: bazén, bar v hotelu, bar u bazénu, restaurace, snack bar, TV místnost, salonek, výtah, klimatizace, Wi-Fi (ve společných prostorech, zdarma).

Parkování: 150 m od hotelu (za poplatk).

Vzdálenost od centra: 100 m.

Vzdálenost od pláže: 100 m.

Pláž: široká písečná pláž s hrubším pískem.

Pobyt: sobota/sobota.

zavřít »
19EMCTER

Calella

Mezi kopcovitou krajinou na úpatí pohoří Montenegro a zlatavými plážemi Středozemního moře se rozprostírá půvabné městečko Calella. Jedním z jeho symbolů se stal maják na vrcholu kopce při vjezdu do města, který nemůžete přehlédnout a kam také vede pobřežní promenáda. Za návštěvu rozhodně stojí historické centrum s krásnými budovami a úzkými uličkami se spoustou obchůdků, taveren, barů a diskoték. Místo pro odpočinek Vám poskytne nádherný Dalmau Park.
Ideální pro: Calella je velmi živé letovisko, obzvláště v noci. Pro turisty všech věkových skupin je zde připraveno nepřeberné množství zábavy, proto doporučujeme zejména pro ty, kteří chtějí prožít aktivní dovolenou a nevadí jim rušnější noční život.

Moře a pláže

pobřeží Calelly tvoří 3 km dlouhý pás pláží s hrubším pískem. Dvě hlavní pláže Gran (1 400 m) a Garbi (814 m) jsou od hotelové části odděleny železniční tratí, jsou ale pohodlně přístupné podchody. Pláže mají stupňovitý vstup do moře a na obou najdete veškerý servis pro turisty. Na pláži se pořádá miniklub pro děti. Slunit se můžete i na menší písečné pláži - Les Roques (750 m). Za městem najdete v romantických zátokách mezi skalami také spoustu malých pláží.

Tipy

BARCELONA + MONTSERRAT - návštěva horského benediktýnského kláštera Montserrat, v Barceloně prohlídka katedrály Sagrada Familia, středu města i vrchu Montjuic, okružní projížďka městem.
BARCELONA - FONTÁNY - panoramatická projížďka Barcelonou, navštěva nejvýznamnějších památek. Po setmění se rozzáří kaskáda fontán na vrchu Montjuic a představení světel, vody a hudby začíná.
WATER WORLD – celý den - vodní park Water World je umístěn nedaleko Lloretu de Mar (cca 6 km od Pinedy a Malgratu) - najdete v něm gigantické tobogány, skluzavky, různé druhy bazénů i s mořskými vlnami, „divokou řeku“, ale i restaurace, bary, dětskou zahradu, minigolf.
MARINELAND - kouzelné vodní středisko s bazény, tobogány, dětským bazénem, nezapomenutelnými představeními s delfíny a malou zoologickou zahradou.
COSTA BRAVA - lodí - celodenní výlet lodí dává skvělou příležitost poznat pobřeží Costa Brava nejen z pevniny, ale i z moře. Plavba trvá cca 1,5 hod.
STŘEDOVĚKÝ HRAD S VEČEŘÍ - středověký hrad knížat z Valltordery je položen asi 12 km od hotelů v městečku Tordera. Rytířským představením se přenesete do období před 400 lety a ocitnete se ve středověku. V průběhu večeře uvidíte turnajové ukázky „caballeros“, po jejich skončení následuje ukázka flamenca a taneční večer.
LA SIESTA DE SANTA SUSANNA - vystoupení typické španělské hudební skupiny „La Tuna“, která Vám předvede umění starošpanělských lidových písní, v průběhu večeře proběhne ukázka španělského flamenca.
 
Passeig de les Roques 4, 08370 Calella, Barcelona, Catalunya

Pobytová taxa: cca 0,5 €/ osoba od 16 let

 

(vlastní doprava) V ceně za osobu je zahrnuto: ubytování s polopenzí.

(autobusová doprava) V ceně za osobu je zahrnuto: ubytování s polopenzí, autobusová doprava z nástupních míst bez příplatku.

(letecká doprava) V ceně za osobu je zahrnuto: ubytování s polopenzí, letecká doprava Praha-Barcelona-Praha, trasnfer z letiště do hotelu a zpět.

 
Nejnavštěvovanější oblasti:
Lloret de Mar »
Calella »
Malgrat de Mar »