Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Návrat nahoru
  •  
  •  
  •  
  • Tipy
  •  
Kam chcete jet?
Zadejte oblast ...
Kdy a na jak dlouho? 15.06. - 31.08.2024 / 1 týden
Kolik osob?4 dosp.
hledat
lupa
 
 
Jak si objednat zájezd do Itálie Pro snadnější orientaci při objednání pobytu jsme pro vás připravili stránku se stručným návodem. Jak objednat zájezd – stručný návod elba

Jak objednat pobyt


Vážení klienti,
pro snadnější orientaci při objednání pobytu jsme pro Vás připravili stručný návod:


1. Rezervace pobytu

Rezervace prostřednictvím webových stránek

Odeslání nezávazné objednávky je možné provést kliknutím na ikonu „Objednat“, kterou najdete u požadovaného termínu v cenových tabulkách u každé, námi nabízené kapacity. Vyplňte požadované údaje a odešlete Váš požadavek. O volné kapacitě Vás budeme zpětně informovat telefonicky, případně e-mailem.


Rezervace a konzultace prostřednictvím telefonu nebo e-mailu

V případě, že si nevíte rady s výběrem dovolené, objednáním pobytu prostřednictvím našich webových stránek, nenajdete v naší nabídce Vaše oblíbené pobytové místo nebo máte speciální požadavek, ochotně Vám pomůžeme a poradíme.V pracovní dny jsme Vám k dispozici mezi 8:00 – 18:00 hod. a na Vaše dotazy Vám rádi odpovíme na tel: +420 518 334 983 (4 linky).


Kontaktovat nás můžete i prostřednictvím e-mailu info@ludor.cz. V nejkratší možné době Vám na vše odpovíme.

2. Závazné objednání pobytu

V případě zájmu o objednání pobytu obdržíte na Vaši e-mailovou adresu průvodní dopis s veškerými informacemi potřebnými k vyplnění cestovní smlouvy/ závazné přihlášky. Spolu s ním Vám zašleme i odkaz na vyplnění elektronické přihlášky.


Do prázdných kolonek doplníte nezbytné údaje (Vaše jméno, adresu, telefon, e-mailovou adresu, jména spolucestujících osob, datum narození, příp. termín pojištění a způsob úhrady), a to nejpozději do vypršení doby Vaší rezervace (standradně do druhého pracovního dne).


Po vyplnění stačí jednoduše kliknout na tlačítko „ULOŽIT FORMULÁŘ“. Pro úspěšné odeslání přihlášky je nutné souhlasit se všeobecnými podmínkami, které zaškrtnete v dolní části přihlášky. Jakmile přihlášku obdržíme, automaticky Vám bude zasláno potvrzení o přijetí na Váš e-mail, který zadáte do přihlášky.


Po zpracování Vaší přihlášky zašleme na Váš e-mail potvrzení rezervace pobytu s rozpisem plateb a termíny splatnosti.


Veškeré platby připsané na náš účet Vám zpětně potvrdíme na Vaši e-mailovou adresu. Při všech platbách používejte jako variabilní symbol Vaše rezervační číslo.

3. Pokyny k odjezdu (odbavení)

Cestovní informace budou spolu s voucherem (ubytovacím poukazem) zaslány cca 8-10 dní před odjezdem na Váš e-mail.


Pokud jste si objednali k pobytu také AUTOBUSOVOU DOPRAVU, informace k dopravě a přesný čas odjezdu autobusu obdržíte cca 4 dny před odjezdem.Rezervace pobytu prostřednictvím autorizovaných prodejců

Při prodeji našich zájezdů spolupracujeme s více než 850 cestovními kancelářemi a cestovními agenturami z celé ČR. Na e-mailové adrese info@ludor.cz Vám rádi sdělíme kontakt na naše partnery v blízkosti Vašeho bydliště.