Hledejte podle oblasti Hledejte na mapě Návrat nahoru
  •  
  •  
  •  
  • Tipy
  •  
Kam chcete jet?
Zadejte oblast ...
Kdy a na jak dlouho? 15.06. - 31.08.2024 / 1 týden
Kolik osob?4 dosp.
hledat
lupa
 
 
Cestovní kancelář Ludor – o nás | ludor.cz Jsme zkušenou firmou v oblasti cestovního ruchu. Specializujeme se na Itálii, Rakousko a Španělsko. Rádi vám poradíme s výběrem dovolené. NĚCO O NÁSNĚCO O NÁS


Naše cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o. byla založena již v roce 1991. Za tu dobu jsme si vybudovali stabilní pozici na trhu a stali se zkušenou firmou v oblasti cestovního ruchu. Od roku 2003 působíme i na Slovensku a o pět let později jsme rozšířili svou činnost i do Polska.


ITÁLIE je naší srdeční záležitostí a věnujeme se jí již od našich začátků. V současnosti patříme k největším touroperátorům v ČR pro tuto destinaci. Nabízíme opravdu širokou škálu letních pobytů, téměř všechny italské regiony, včetně ostrovů, pobřeží, vnitrozemí, jezera i hory. Protože je Itálie krásná nejen v létě, součástí naší nabídky jsou také zimní pobyty. Ve sluncem zalitých horách si můžete užívat vynikající lyžařské podmínky.


Po čase nás okouzlilo také RAKOUSKO se svými perfektně upravenými sjezdovkami v zimě a krásnou přírodou s třpytivými jezery v létě. Nespornou výhodou obou zemí je výborná dostupnost z České republiky. Díky perfektní dálniční síti máte celé Rakousko i Itálii jako na dlani. V naší nabídce naleznete i letní pobyty ve ŠPANĚLSKU na pobřeží Costa Brava a Costa del Maresme.

Pobytová místa a ubytovací kapacity vybíráme s ohledem na naši různorodou klientelu – rodiny s dětmi, páry, mladší věkové skupiny i seniory. Orientujeme se především na pobyty s vlastní dopravou, do vybraných míst zabezpečujeme i autobusovou dopravu.


Zajišťujeme pobyty jak pro individuální klienty, tak pro skupiny, příp. pro děti a mládež. Víme, kde najít vhodné plochy pro cvičení aerobiku nebo ideální sportovní zázemí.


Na našich stránkách si zajisté vyberete. V případě, že nenajdete požadované místo, máte speciální přání nebo si nejste jisti výběrem dovolené – obraťte se na nás. Rádi Vám pomůžeme najít ubytování dle vašeho přání!


Pobyt můžete snadno objednat přímo na www.ludor.cz, www.e-rakousko.cz a spanelsko.ludor.cz.


Při prodeji spolupracujeme také s více než 850 provizními prodejci z celé ČR. Na e-mailové adrese info@ludor.cz vám rádi sdělíme veškeré informace.


Největší odměnou a hnacím motorem pro nás všechny jsou pozitivní reakce našich klientů. Každoročně s námi vycestuje do zahraničí mnoho klientů, kteří se k nám opakovaně vracejí.


Budeme velmi rádi, když tuto velkou rodinu milovníků Itálie rozšíříte i vy!


Sídlo společnosti:
Cestovní kancelář Ludor spol. s r.o.
náměstí Svobody 484
696 62 Strážnice

IČ: 25574680, DIČ: CZ25574680

Rezervace a objednávky:
E-mail: info@ludor.cz
Tel.: 518 334 983 (4 linky)

Otevírací doba:
Pondělí - pátek: 8:00 - 17:00 hod.